Контакт-центр (0362) 461 104, (067) 01 01 104
 
Контакт-центр (0362) 461 104, (067) 01 01 104

Ваша безпека

30.01.2023 / 08:54

Справні газові прилади та мережі – ваша безпека

В умовах сьогодення газ в помешканнях відіграє важливу роль. У зв’язку із системними відключеннями електроенергії споживачі активніше використовують газ. Блакитне паливо забезпечує тепло та затишок у домівках. Попри усі переваги газ може бути небезпечним для життя та здоров’я людини. Витік газу, або накопичення в приміщенні чадного газу, можуть виникнути через несправне газове обладнання та негерметичність мереж.
Подбай про технічне обстеження газових мереж - замов послугу в АТ "Рівнегаз" Подбай про технічне обстеження газових мереж - замов послугу в АТ "Рівнегаз" ФОТО: АТ "Рівнегаз"

Щоб убезпечити себе та близьких від отруєнь та аварійних ситуацій, потрібно періодично здійснювати фаховий огляд та обслуговування газових приладів та мереж.

Відповідно до вимог чинного законодавства, відповідальність за своєчасне технічне обслуговування внутрішньобудинкових газових мереж, несуть власники або балансоутримувачі будівель та споруд.

АТ «Рівнегаз» пропонує послугу техобслуговування внутрішніх мереж приватних будинків та квартир. Додатково споживачі мають змогу замовити технічне обслуговування газових приладів – котлів, водонагрівачів та плит.

Дана послуга надається спеціалізованими організаціями, які мають дозвіл на виконання таких робіт на договірних умовах.

У 2022 році про безпеку газових мереж своїх будинків подбали 15,6 тисяч  споживачів газу Рівненської області. Також про власну безпеку подбали  ще майже 2 тис контрагентів – юридичних осіб, які уклали договори на технічне обслуговування газових мереж з АТ «Рівнегаз».

Компанія закликає споживачів вчасно забезпечити фахове обслуговування газових мереж у своїх будинках задля власної безпеки, безаварійного та безперебійного споживання газу.

Замовити послугу можна у «104.ua Клієнтський простір», які працюють майже у всіх районах Рівненщини.

#Подбайте_про_газову_безпеку_сьогодні!