Контакт-центр (0362) 461 104, (067) 01 01 104
 
Контакт-центр (0362) 461 104, (067) 01 01 104
13.05.2014 / 15:05
Як вибрати газове обладнання
До комплексу обладнання, передбаченого для використання природного газу, входять опалювальні котли, газові конвектори, водонагрівачі проточні, а також газові плити. Газове обладнання необхідно вибирати, враховуючи параметри приміщення, технічні умови (далі – ТУ) і місце придбання обладнання.
Магазин газових приладів ПАТ "Рівнегаз" Магазин газових приладів ПАТ "Рівнегаз" ФОТО: ПАТ "Рівнегаз"

Навіщо потрібна проектна документація?

На першому етапі необхідно замовити технічні умови (ТУ) у Центрі обслуговування клієнтів ПАТ "Рівнегаз", що знаходиться за адресою: вул.Грушевського,77 (для мешканців м.Рівне та Рівненського району) або у районних відділеннях за місцем проживання (номери телефонів –  у розділі«Наші служби». ТУ враховують об’єм приміщення, розміщення газового обладнання та інші нюанси, які необхідні для безпечного користування газовими приладами. На основі ТУ розробляється проектна документація, в якій вказуються параметри газових приладів, які необхідно придбати.

На етапі вибору газового обладнання, в першу чергу, потрібно врахувати всі рекомендації, записані в проекті. Крім того, велике значення має місце покупки. Краще купувати газові прилади в спеціалізованих торгових точках.

На території ПАТ «Рівнегаз» вул. Івана Вишенського, 4 у місті Рівному діє спеціалізований магазин газового обладнання. Тут кваліфіковані продавці допоможуть визначитись із вибором, нададуть сертифікат якості і технічний паспорт на придбане газове обладнання.

Не купуйте газові прилади в сумнівних торгових точках.

Не купуйте б/в газові прилади та апарати.

Газові плити

Опалювальні газові прилади

Як убезпечити себе